Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wieczny dzień , wyłączenie deszczu , zwiększenie FPS 1.7.3


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na początku mój komp :

 Procek 1.5GHz , 640MB ramu , karta grafiki 128MB 

 

1.Zwiększenie FPS

Moje zwykłe fps (20-30):

fpsr.jpg

2.Po podmianie plików ( bez zmian w ustawieniach ) (30-40)

fps2f.jpg

3.Po zmianie ustawień (70-80 )

fps3y.jpg

4.Po restarcie kompa (155-160 skakało do 200 ale w bezruchu )

fpsporestarciekompa.jpg

 

Tym sposobem z 20-30 FPS mam 150-160FPS !!!

Jakie zastosowałem ustawienia :

 

ustawieniao.jpg

 

ustawienia2.jpg

 

Tutaj w Rain&Snow możemy wyłączyć deszcz i śnieg które lagują

ustawienia3.jpg

 

Zaś tu możemy włączyć wieczny dzień lub wieczną noc

ustawienia4.png

 

Tutaj możemy ustawić co ile ma nam się gra zapisywać (autosave)

ustawienia5.jpg

Źródło

 

Link do pobrania

 

Wszystko wklejamy do minecraft.jar , usuwamy META-INF .

Jak widać nawet na starym PC można wyciągać dużo FPS :)

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oh yeah! Nareszcie mogę wyłączyć śnieg i deszcz! I do tego nawet wieczny dzień! Boskie (jak panienka w Twojej sygnaturce ;*) masz plusika. ;)

Opublikowano

Oh yeah! Nareszcie mogę wyłączyć śnieg i deszcz! I do tego nawet wieczny dzień! Boskie (jak panienka w Twojej sygnaturce ;*) masz plusika. ;)

A jak FPS ?

Opublikowano

Ja na szczęście nie muszę tak kombinować, ale dla innych może być przydatne + :).

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Opublikowano

Optymalizacja MC mi się nie przyda, bo gra chodzi płynnie, ale za AutoSave masz + :)

Sory memory ale teraz widać kto daje + więc nie kantuj :D Czekam na plusa :D:D

Opublikowano
Sory memory ale teraz widać kto daje + więc nie kantuj :D Czekam na plusa :D:D

 

Chłopcze, jeśli napisałem, że dam plusa to tak zrobię, a to, że nie działam zbyt szybko jest winą mojej komórki (to nie komputer :D)

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

Chłopcze, jeśli napisałem, że dam plusa to tak zrobię, a to, że nie działam zbyt szybko jest winą mojej komórki (to nie komputer :D)

Spoko :) Ja się tylko czepiam :P

Co do Bezimiennego zrestartuj kompa .

Opublikowano

Tutka o modzie OptiMine zrobi lem już ja ale ten jest o wiele bardziej rozbudowany :D +

 

Tutka o modzie OptiMine zrobiłem już ja ale ten jest o wiele bardziej rozbudowany :D +

(ale za to w moim było więcej sposobów :P)

Tak ale jak ja mam 1gb ramu dać do minecrafta ?

A ten tut jest tylko o OptiMine a nie o ccleaner itp .

Opublikowano

Stary, mam dobrego kompa - ale czasem zalaguje! Wielkie dzięki, szukałem tego dość długo! Piona!

Opublikowano

Ja mam pytanie jak na 640 ramu ogarniasz Windows7 bez lagow jak mi strasznie laguje na 512 ramu

Kolego to nie win7 tylko xp sp3 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...